Рівне в когорті найсильніших. Баскетбольний клуб нашого міста новий сезон розпочинатиме у Суперлізі. Це перший подібний досвід для БК “Рівне”. До цього колектив йшов з моменту створення. В історії рівненського баскетболу лише Пульсар свого часу виступав у когорті найсильніших. Через 13 років новий клуб знову повертає Рівне в еліту. Як готуються та які цілі ставить команда розкаже Вадим Мороз (ITV).
Окрема подяка Збройним Силам України за можливість грати в улюблену гру.
Все буде баскетбол!
Ми є Рівне!





