В матчі за третє місце рівняни обіграли Політехніку-Галичину 21:18.
Бронзовими призерами стали Давид Кравченко, Віталій Лемішка, Олександр Поносов та Віктор Лемішка.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість грати в улюблену гру🇺🇦
Все буде баскетбол!
Ми є Рівне!
#першийісторичний






