Регулярний чемпіонат Суперліги Favbet після паузи відновиться вже на цьому тижні.
Найближчі тури пройдуть у Львові та Луцьку.
У львівському ПС Галичина зберуться чотири команди з 9 по 11 січня – БК “Рівне”, Політехніка Галичина, Прикарпаття-Говерла та БІПА-Збірна Одеської області.

📅Вівторок, 9 січня
🏀18:00 БК “Рівне” – Політехніка Галичина

📅Середа, 10 січня
🏀15:00 БК “Рівне” – БІПА-Збірна Одеської області

📅Четвер, 11 січня
🏀17:00 БК “Рівне” – Прикарпаття-Говерла
Всі матчі транслюватимуть на ТБ — на телеканалах XSPORT та Суспільне спорт, також подивитися всі зустрічі можна наживо на YouTube-каналі Федерації баскетболу України.
Дякуємо Збройним Силам України за можливість грати в улюблену гру.
Все буде баскетбол!
Ми є Рівне!
#першийісторичний






