Рівне-ОСДЮСШОР стає срібним призером Першої ліги

329

Рівне-ОСДЮСШОР поступається Вінниці у фіналі восьми та стає срібним призером Першої ліги чемпіонату України з баскетболу.

У рівнян найрезультативнішим став Олександр Поносов з 16 очками. Олександр Поносов потрапив до символічної збірної сезону Першої ліги, з показниками 17.5 очка, 4.5 підбирання, 3.2 передач. РЕ 18.1

Перша ліга. Фінал восьми.

28 квітня, м. Рівне, ДЮСШ-4

Фінальний матч

Рівне-ОСДЮСШОР – Вінниця 62:80 (20:22, 14:18, 20:24, 8:16)

Дякуємо Збройним Силам України за можливість грати в улюблену гру🇺🇦

Все буде баскетбол!

Ми є Рівне!