Пропонуємо вам згадати апогей сезону, атмосферу на фінальній домашній грі чоловічої Суперліги, в якій Баскетбольний клуб “Рівне” здобув срібло у своєму дебютному сезоні! Це історичне досягнення для рівненського баскетболу, і ми пишаємося нашими хлопцями!
Чудовий вайб в залі, щирі емоції наших вболівальників, та незабутні враження від сезону! Далі буде.
Дякуємо Збройним Силам України за можливість грати в улюблену гру.
Все буде баскетбол!
Ми є Рівне!






