В центральному матчі двох команд, які не програвали у сезоні, рівнянки обіграли Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2 74:63. В першій половині на майданчику була рівна боротьба – лідер 7 разів змінювався, хоча більше попереду були гості. На старті другої половини Франківськ-2 зробив ривок і повів максимальні для себе +9, але далі наші дівчата перехопили ініціативу. До середини четвертої чверті господарки тримались на відстані однієї-двох атак, але завершення матчу все ж пройшло під диктовку більш досвідчених гравчинь БК “Рівне”.

Вища ліга. Регулярний чемпіонат
Івано-Франківськ
Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2 – БК Рівне-ОСДЮСШОР 63:74 (18:20, 28:22, 7:13, 10:19)
У Рівного 28 очок набрала Вікторія Шматова, 24 очка та 9 перехоплень в активі Ангеліни Григорук.
Дякуємо Збройним Силам України за можливість грати в улюблену гру.
Все буде баскетбол!
Ми є Рівне!






