Хлопці нещодавно допомогли розвантажити чергову партію гуманітарної допомоги від Маріупольської міської ради.
Спортсмени вже стали частиною великої родини – приходять допомагати на постійній основі.
“Велика подяка тренерам за виховання такого свідомого покоління. А хлопцям – за силу, енергію та бажання підтримувати тих, хто поруч”, – ділиться керівник центру “ЯМаріуполь” Богдан Дужик.
Завдяки спільній роботі склад поповнився продуктовими наборами, і маріупольці, як завжди, зможуть отримати необхідну підтримку.

Все буде Україна! Ми є Рівне.






