У п’ятницю, 17 жовтня, матчами у Рівному, Ужгороді та Південному стартував новий сезон у чоловічій Першій лізі. Рівняни здобули одну перемогу та одну поразку в домашньому баблі. Продовжуємо працювати ще наполегливіше.
Перша ліга. Регулярний сезон.
17 жовтня (п’ятниця)
Рівне-ОСДЮСШОР — БК Хмельницький-2-ДЮСШ-3 72:84 (18:24, 16:26, 12:23, 26:11)
В центральному матчі дня двох команд топ-8 минулого сезону БК Хмельницький-2-ДЮСШ-3 переграв Рівне-ОСДЮСШОР з рахунком 84:72. У рівнян найрезультативнішим став Вадим Михайлович, він набрав 13 очок.
19 жовтня (неділя)
ДіДіБао-2-ДЮСШ-1 — Рівне-ОСДЮСШОР 77:86 (18:24, 16:21, 23:18, 20:23)
Рівне-ОСДЮСШОР здобув першу перемогу в сезоні, здолавши ДіДіБао-2-ДЮСШ-1 з рахунком 86:77. За хвилину до кінця команда з Кам’янця-Подільського програвала -3, але не зуміла завадити супернику перемогти. У рівнян Євген Ковалевський набрав 33 очка, у Вадима Михайловича 21 очка, 7 підбирань і 8 перехоплень.
Ми є Рівне!






