Одна перемога та одна поразка в Луцьку для нашої молоді

89

Наші хлопці з БК «Рівне-ОСДЮСШОР» провели матчі другого туру регулярного чемпіонату Першої ліги, який відбувся 1–2 листопада у Луцьку. Тур вийшов бойовим і насиченим емоціями: поразка від львів’ян та перемога у волинському дербі!

Перша ліга. Регулярний сезон

Субота, 1 листопада

Рівне-ОСДЮСШОР — Львівська Політехніка-КІВС
72:92 (19:17, 22:30, 12:17, 19:28)

Найрезультативнішим у складі нашої команди став Олександр Оверчук — 13 очок, 7 підбирань (4 у нападі), 1 передача, 1 перехоплення та 1 блок-шот.

Неділя, 2 листопада

Старий Луцьк-Університет-2-КДЮСШ-1 — Рівне-ОСДЮСШОР 77:88 (20:19, 19:31, 18:20, 20:18)

У волинському дербі рівняни здобули яскраву перемогу 88:77! Ключовою стала друга чверть, яку команда виграла 31:19. Лідером став Вадим Михайлович — 28 очок, 9 підбирань, 1 передача, 1 перехоплення.

Команда продовжує рухатись уперед та покращувати свою гру!

Ми є Рівне!