Лідер жіночої Вищої ліги БК «Рівне-ОСДЮСШОР» у заключному матчі туру в Одесі здолав господарок майданчика — ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Літвака-2 з рахунком 74:53. Ключовою у матчі стала друга чверть, яку рівнянки виграли 17:7, перехопивши ініціативу та контроль над грою. У вирішальній четвертій десятихвилинці наша команда ще одним ривком забезпечила собі комфортну та спокійну кінцівку.

Індивідуальні лідери матчу:
Вікторія Шматова — 27 очок, 6 підбирань, 5 передач
Ангеліна Григорук — 21 очко
Жіноча Вища ліга. Регулярний чемпіонат
Неділя, 1 лютого
Одеса
ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Літвака-2 — БК «Рівне-ОСДЮСШОР» 53:74 (18:17, 7:17, 10:15, 18:25)
Ми є Рівне!






