У матчі регулярного чемпіонату Вищої ліги БК «Рівне-ОСДЮСШОР» здобув переконливу перемогу над львівським КІВС-СКІФ — 85:57. Поєдинок, який відбувся в Івано-Франківську, пройшов під контролем рівнянок. Уже в першій чверті наша команда задала темп (20:11), а після великої перерви остаточно зняла всі питання щодо переможця, вигравши третю та четверту десятихвилинки з двозначною перевагою.
Командна сила. Одразу п’ять гравчинь «Рівного» набрали 10 і більше очок, що підкреслює збалансовану гру команди.
Ангеліна Григорук — 18 очок (найрезультативніша у матчі)

Жіноча Вища ліга | Регулярний чемпіонат
Івано-Франківськ
КІВС-СКІФ — БК Рівне-ОСДЮСШОР 57:85 (11:20, 13:13, 18:26, 15:26)
Важлива перемога та впевнений крок уперед у боротьбі за найвищі позиції сезону.
Ми є Рівне!






