Цими вихідними жіночий БК «Рівне-ОСДЮСШОР» проведе серію домашніх матчів у рамках чемпіонату Вищої ліги України.
Запрошуємо всіх підтримати нашу команду у СК НУВГП!
м. Рівне, СК НУВГП
Вхід — вільний
🏀 Матч №1
🆚 КЗ «ПСДЮСШОР №2» (Полтава)
📅 7 березня
🕔 17:00
🏀 Матч №2
🆚 БК ХАІ – Збірна Харківської області
📅 8 березня
🕠 17:30
🏀 Матч №3
🆚 МОБІ-СДЮШОР (Київ)
📅 9 березня
🕦 11:30
На наших дівчат чекають важливі поєдинки регулярного чемпіонату, тому підтримка трибун буде надзвичайно важливою!
Приходьте до залу та підтримайте БК «Рівне-ОСДЮСШОР»!
Ми є Рівне!






