У Івано-Франківську завершився Фінал восьми, де наша молода команда здобула цінний досвід.
У чвертьфіналі поступилися «Поліссю-Житомир», але в боротьбі за 5–8 місця впевнено обіграли «Київ-Баскет-2» — 81:73.
У вирішальному матчі за 5 місце сильнішим виявився «Ужгород», у підсумку — 6 місце сезону.
Лідери команди:
Євген Ковалевський — стабільний скоринг (28 та 21 очко)
Давид Кравченко — дабл-дабл (26+11)
Ігор Денисевич — дабл-дабл (23+11)
Молодь отримала важливий досвід і зробила ще один крок вперед.
Працюємо далі!
Ми є Рівне!






