Фінал чотирьох жіночої Вищої ліги відбудеться у Київ.
Ігри пройдуть 24–25 квітня у СК Авангард
Учасники Фіналу чотирьох:
БК Рівне-ОСДЮСШОР
Франківськ-КНУВС
МОБІ-СДЮШОР (Київ)
Козачка-КПУ-ОДЮСШ (Запоріжжя)
Півфінал:
БК Рівне-ОСДЮСШОР — Козачка-КПУ-ОДЮСШ
16:00
Наша команда підходить до турніру у статусі переможця регулярного чемпіонату та чинного чемпіона Вищої ліги.
Нагадаємо, у минулому сезоні рівнянки здобули титул, обігравши Франківськ-КНУВС у фіналі — 64:58.
Попереду найвідповідальніші матчі сезону. Готуємось і налаштовуємось на максимум!
Вболіваємо за наших!
Ми є Рівне!






