Фінал чотирьох — вирішальні матчі сезону для жіночого БК “Рівне-ОСДЮСШОР”

72

Фінал чотирьох жіночої Вищої ліги відбудеться у Київ.

Ігри пройдуть 24–25 квітня у СК Авангард

Учасники Фіналу чотирьох:

БК Рівне-ОСДЮСШОР
Франківськ-КНУВС
МОБІ-СДЮШОР (Київ)
Козачка-КПУ-ОДЮСШ (Запоріжжя)

Півфінал:

БК Рівне-ОСДЮСШОР — Козачка-КПУ-ОДЮСШ
16:00

Наша команда підходить до турніру у статусі переможця регулярного чемпіонату та чинного чемпіона Вищої ліги.

Нагадаємо, у минулому сезоні рівнянки здобули титул, обігравши Франківськ-КНУВС у фіналі — 64:58.

Попереду найвідповідальніші матчі сезону. Готуємось і налаштовуємось на максимум!

Вболіваємо за наших!

Ми є Рівне!