Першу товариську гру нового сезону БК “Рівне” провів у Львові з минулорічним бронзовим призером Вищої ліги БК “Самбір”. Результат – впевнена перемога наших хлопців.
✅ БК “Рівне” – БК “Самбір” 94:66
🌟Найрезультативнішими гравцями нашої команди стали Дмитро Тимощук 16 оч + 8 пд, Олексій Соловйов 15 оч + 5 пд + 5 рп, Олександр Шепелев 12 оч + 9 пд, Максим Мочалов 10 оч + 6 пд + 5 рп, Артем Водолазський 10 оч + 5 пд + 5 рп👌

🤝15-16 вересня на нашу команду чекають наступні товариські матчі у Рівному з “Говерлою” (Івано-Франківськ), та Львівською Політехнікою.
🤝Дякуємо Збройним Силам України за можливість грати в улюблену гру🇺🇦
🏀Все буде баскетбол!💪
💪Ми є Рівне!💪
#першийісторичний






