Перший тиждень обіцяє бути спекотним: «бабл» у Києві, арена ПС «Венето».
На паркеті: Київ-Баскет, Старий Луцьк, Говерла, Рівне.
ФБУ отримала дозвіл на проведення матчів з вболівальниками, а квитки з’являться у продажу вже зовсім скоро!
Новий сезон чоловічої Суперліги Favbet стартує 3 жовтня.
📍Київ, ПС Венето-Спорт
3 жовтня
15:00 Прикарпаття-Говерла — БК “Рівне”
4 жовтня
18:00 Київ-Баскет — БК “Рівне”
Дякуємо Збройним Силам України за можливість грати в улюблену гру.
Все буде баскетбол!
Ми є Рівне!






