Віце-чемпіон минулого сезону Баскетбольний клуб “Рівне” впевнено розпочав новий чемпіонат, обігравши в стартовому матчі Суперліги Favbet Прикарпаття-Говерлу з рахунком 84:65.
Найкращим гравцем матчу став Олексій Соловйов. Він за 33 хвилини матчу оформив дабл-дабл з 25 очок (6/8 триочкових), 11 підбирань і 5 перехоплень.
Суперліга Favbet. Регулярний чемпіонат

Прикарпаття-Говерла – БК “Рівне” 65:84 (13:22, 18:21, 14:21, 20:20)
Соловйов 25 + 11 підбирань + 5 перехоплень, Бізлі 12, Браун 11 + 8 підбирань, Мочалов 11 + 5 передач, Головчик 11, Фуллер 8 + 4 перехоплення, Гарбар 6
Завтра, 4 жовтня, БК “Рівне” зіграє проти Київ-Баскета.
Київ, ПС Венето-Спорт
4 жовтня
18:00 Київ-Баскет — БК “Рівне”
Дякуємо Збройним Силам України за можливість грати в улюблену гру.
Все буде баскетбол!
Ми є Рівне!






