Лідер першості БК Рівне-ОСДЮСШОР здобув непросту перемогу над львівським КІВС-СКІФ, програвши першу чверть 13:14 і мінімально вигравши третю і четверту десятихвилинку. В другій чверті КІВС-СКІФ навіть вів +8, але невдало провів кінцівку чверті і початок третьої чверті, коли рівнянки повели +15 і далі втримували свою перевагу на рівні 10 очок.

Вища ліга. Регулярний чемпіонат
Івано-Франківськ, СК Олімп
КІВС-СКІФ (Львів) – БК Рівне-ОСДЮСШОР 71:81 (14:13, 15:24, 21:22, 21:22)
У рівнянок 26 очок набрала Людмила Спиридонова, 22 очка та 6 підбирань в активі Вікторії Шматової, а Владислава Кіба до 16 очок додала 7 передач.
Дякуємо Збройним Силам України за можливість грати в улюблену гру🇺🇦
Все буде баскетбол!
Ми є Рівне!






