Вже цього тижня, 9–11 січня, у Києві та Рівному відбудуться матчі першого етапу жіночого Кубка України сезону 2025/26. За підсумками групового раунду визначаться чотири учасники головної стадії турніру — Фіналу чотирьох.
У цьому сезоні в розіграші беруть участь шість команд. Суперлігу представляють: Будівельник, Франківськ-Прикарпаття, ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. та Київ-Баскет. Від Вищої ліги виступають: БК «Рівне-ОСДЮСШОР» і Франківськ—ПНУ-ДЮСШ-2.
Формат змагань:
На першому етапі клуби розділені на дві групи та зіграють між собою в одне коло. Дві найкращі команди з кожної групи вийдуть до Фіналу чотирьох Кубка України 🔥
Місця проведення матчів:
У Рівному зіграють: БК «Рівне-ОСДЮСШОР», Будівельник та Франківськ-Прикарпаття. У Києві свої поєдинки проведуть: ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д., Київ-Баскет і Франківськ—ПНУ-ДЮСШ-2.
Історична довідка:
Серед учасників нинішнього розіграшу найбільше перемог у Кубку України має ІнтерХім-СДЮСШОР, який вигравав трофей у 2016 та 2018 роках.
По одному титулу в активі мають:
БК «Рівне» — 2020
Будівельник — 2022
Київ-Баскет — 2025
Розклад матчів у Рівному (с/к ДЮСШ-4, вул. Фабрична 7):
📅 П’ятниця, 9 січня
🏀 БК «Рівне-ОСДЮСШОР» 🆚 Будівельник
⏱️ 19:00
📅 Субота, 10 січня
🏀 Будівельник 🆚 Франківськ-Прикарпаття
⏱️ 16:30
📅 Неділя, 11 січня
🏀 Франківськ-Прикарпаття 🆚 БК «Рівне-ОСДЮСШОР»
⏱️ 12:00
Де дивитись: Трансляції всіх матчів будуть доступні на YouTube-каналі ФБУ.
Підтримуємо наших дівчат на шляху до вирішальних поєдинків! Разом до Фіналу чотирьох!
Все буде баскетбол!
Ми є Рівне!






