У чоловічій Першій лізі відбулися матчі шостого ігрового туру регулярного чемпіонату, який став завершальним на першому етапі сезону.
БК «Рівне-ОСДЮСШОР» у цьому турі здобув дві надважливі перемоги, що дозволило команді впевнено вийти до топ-4 своєї групи та пробитися до другого етапу змагань.
MVP ігрового тижня — наш гравець!
За підсумками туру MVP ігрового тижня визнано Валентина Шептицького — одного з ключових гравців БК «Рівне-ОСДЮСШОР».
Статистика Валентина Шептицького (6-й тур):
• 15,5 очка
• 11,5 підбирання
• 3,0 передачі
• РЕ — 21,0
Другий етап — серед найкращих
За підсумками першого етапу Першої ліги боротьбу за медалі продовжать вісім команд: Чайка-ВМСУ, Ужгород-КЗ ДЮСШ, Полісся-Житомирська Політехніка-ОДЮСШ, ІФНТУНГ – Академія Говерла, КДЮСШ-Південне, БК Хмельницький-2-ДЮСШ-3, БК «Рівне-ОСДЮСШОР», Київ-Баскет-2.
Вітаємо Валентина з заслуженим визнанням!
Ми є Рівне!






