БК «Рівне-ОСДЮСШОР» у Фіналі восьми Першої ліги

64

2–4 квітня в Івано-Франківську відбудуться вирішальні матчі сезону — боротьба за трофей виходить на фінішну пряму.

📍 Чвертьфінал:
🗓 2 квітня (четвер) | 18:00
🆚 Полісся-Житомир

🖥 https://www.youtube.com/watch?v=3I405hM7kWw

В півфіналах в п’ятницю, 3 березня, зіграють переможці пар:
Чайка-ВМСУ/Хмельницький-2-ДЮСШ-3 — ІФНТУНГ-Академія Говерла/Ужгород-КЗ ДЮСШ
Полісся-Житомирська Політехніка-ОДЮСШ/Рівне-ОСДЮСШОР — КДЮСШ-Південне/Київ-Баскет-2

Медальні матчі пройдуть у суботу, 4 березня.

Наша команда підходить до фінального етапу без підсилення з основного складу, але з власними лідерами та характером, який уже не раз доводив свою силу.

Це шанс заявити про себе, це шанс зробити крок до медалей.

Підтримуємо наших — боротьба тільки починається!

Ми є Рівне!