Підсумок гри
🏀 🏀 🏀 Наші хлопці Баскетбольний клуб “Рівне”, грали як справжні козаки, продемонстрували бажання, повну самовіддачу та волю до перемоги, і це принесло результат! Незважаючи на тиск, як з боку суперників так і від людей, які мають котролювати дотримання баскетбольних правил у матчі, наші хлопці не опустили руки. Залишившись під час гри без своїх лідерів Nazar Kisilchuk, Анатолий Дубнюк, Vasya Fedorchuk, яким арбітри щедро роздавали фоли, наші хлопці вистояли. Влучні два штрафних від Dima Tymoshchuk, і 72:72 після чотирьох чвертей. Наприкінці першого овертайму, знову нічия, але Сергій Марков за 17 секунд до сирени закинув вирішальний кидок, і це перемога 82:80. А найрезультативнішим в складі нашої команди став Taras Shaniuk – 19 очок, Nazar Kisilchuk – 16, Сергій Марков – 15.
Вже завтра, тобто у неділю 14 січня відбудеться повторна гра цих команд у столиці. Початок о 15:00. 🏀 🏀 🏀