БК “Рівне” розпочне Чемпіонат Суперліги Favbet баблом в Івано-Франківську

286

Новий чемпіонат Суперліги Favbet серед чоловічих команд стартує 3 жовтня. Змагання пройдуть за туровою системою календаря (у форматі “бабл”).

В цьому сезоні для зручності вболівальників бабли одного туру будуть розведені по дням, тому другий бабл за участю БК “Рівне” пройде після завершення першого – 6-8 жовтня. Його прийматиме Івано-Франківськ. БК “Рівне” зіграє з Старий Луцьк-Університет, Черкаські Мавпи та Київ-Баскет.

Наступні бабли першого кола Федерація баскетболу України запланувала провести у Львові, Луцьку, Дніпрі, Рівному, Черкасах та столичному ПС Венето.

У зв’язку з військовим станом в Україні всі ігри проходитимуть без глядачів.

Нагадаємо, регулярний чемпіонат пройде у три кола – кожна команда зіграє по 30 ігор, загалом буде зіграно 165 матчів. Після завершення регулярного чемпіонату буде проведено плей-оф для визначення чемпіона Суперліги Favbet.

Івано-Франківськ

П’ятниця, 6 жовтня

БК “Рівне” – Старий Луцьк-Університет
Політехніка-Галичина – Черкаські Мавпи
Прикарпаття-Говерла – Київ-Баскет

Субота, 7 жовтня

БК “Рівне” – Київ-Баскет
Політехніка-Галичина – Старий Луцьк-Університет
Прикарпаття-Говерла – Черкаські Мавпи

Неділя, 8 жовтня

БК “Рівне” – Черкаські Мавпи
Політехніка-Галичина – Київ-Баскет
Прикарпаття-Говерла – Старий Луцьк-Університет

Окрема подяка Збройним Силам України за можливість грати в улюблену гру.

Все буде баскетбол!

Ми є Рівне!

#першийісторичний