БК “Рівне” поступається Говерлі на останніх хвилинах матчу

348

Другу товариську гру нового сезону БК “Рівне” провів у Рівному з командою Суперліги “Говерла” (м. Івано-Франківськ) БК “Самбір”. Весь матч рівняни впевнено тримали перевагу, яка доходила до 15 очок. Лише під кінець матчу Говерлі вдалось вийти вперед, та перемогти в напруженому клатчі. Робимо висновки, та працюємо далі.

✅ БК “Рівне” – Говерла (Івано-Франківськ) 77:80

🌟Найрезультативнішими гравцями нашої команди стали Олександр Шепелев 23 оч + 6 пд, Олексій Соловйов 23 оч + 3 рп, Артем Водолазський 15 оч + 5 пд

🤝16 вересня на нашу команду чекає наступний товариський матч у Рівному з Політехнікою-Галичина (м. Львів).

🤝Дякуємо Збройним Силам України за можливість грати в улюблену гру🇺🇦

🏀Все буде баскетбол!💪

💪Ми є Рівне!💪

#першийісторичний