Господарь майданчику БК “Рівне-ОСДЮСШОР” здобув другу перемогу, обігравши одеський ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Літвака-2 з рахунком 88:46.

Жіноча Вища ліга. Регулярний чемпіонат
СК НУВГП, Рівне
Рівне-ОСДЮСШОР — ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Літвака-2 88:46 (21:10, 25:17, 21:9, 21:10)
Вікторія Шматова стала найрезультативнішою у переможниць, набравши 14 очок.
🏆 Вища ліга (жінки)
📅11 жовтня (субота)
🏀Рівне-ОСДЮСШОР – Козачка-КПУ-ОДЮСШ (Запоріжжя)
⏱️12:30
📍с/к НУВГП (Рівне)
Ми є Рівне!






