Жіночий БК “Рівне” забирає другу впевнену перемогу в домашньому баблі

142

Господарь майданчику БК “Рівне-ОСДЮСШОР” здобув другу перемогу, обігравши одеський ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Літвака-2 з рахунком 88:46.

Жіноча Вища ліга. Регулярний чемпіонат

СК НУВГП, Рівне

Рівне-ОСДЮСШОР — ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Літвака-2 88:46 (21:10, 25:17, 21:9, 21:10)

Вікторія Шматова стала найрезультативнішою у переможниць, набравши 14 очок.

🏆 Вища ліга (жінки)

📅11 жовтня (субота)
🏀Рівне-ОСДЮСШОР – Козачка-КПУ-ОДЮСШ (Запоріжжя)
⏱️12:30
📍с/к НУВГП (Рівне)

Ми є Рівне!