Рівнянки здобули непросту перемогу над запорізькою Козачкою-КПУ-ОДЮСШ 75:68. Матч пройшов відрізками – спочатку Рівне робило ривок, далі Козачка наздоганяла. За 3:30 до кінця матчу рахунок був рівним 68:68, але кінцівку краще провели наші баскетболістки.

Жіноча Вища ліга. Регулярний чемпіонат
СК НУВГП, Рівне
Рівне-ОСДЮСШОР — Козачка-КПУ-ОДЮСШ 75:68 (22:16, 22:17, 16:21, 15:14)
Вікторія Шматова провела ще один потужний матч і з 25 очками та 8 передачами стала кращою в двох командах. Також відзначимо Ангеліну Григорук – 15 очок та 15 підбирань.
Ми є Рівне!






