Наші дівчата БК “Рівне-ОСДЮСШОР” потрапили до Групи 1, де змагатимуться проти Будівельника та Франківськ-1 💪
Цьогоріч у жіночому Кубку України виступатимуть 6 команд — чотири представники Суперліги (Будівельник, Франківськ-Прикарпаття, ІнтерХім, Київ-Баскет) та дві команди Вищої ліги, серед яких і наше Рівне.
За рішенням ФБУ, господарями першого етапу стали Київ-Баскет та Рівне-ОСДЮСШОР, тож Кубкові матчі відбудуться і в Рівному! 🏟
Формат турніру:
Команди грають у двох групах за коловою системою в одне коло. Перші два місця з кожної групи виходять до Фіналу чотирьох, де й буде розіграно Кубок.
Попереду гарячі баскетбольні протистояння, нові емоції та боротьба за вихід у фінал.
Ми є Рівне!






