Жеребкування Кубка України серед жінок сезону 2025/26 відбулося

169

Наші дівчата БК “Рівне-ОСДЮСШОР” потрапили до Групи 1, де змагатимуться проти Будівельника та Франківськ-1 💪

Цьогоріч у жіночому Кубку України виступатимуть 6 команд — чотири представники Суперліги (Будівельник, Франківськ-Прикарпаття, ІнтерХім, Київ-Баскет) та дві команди Вищої ліги, серед яких і наше Рівне.

За рішенням ФБУ, господарями першого етапу стали Київ-Баскет та Рівне-ОСДЮСШОР, тож Кубкові матчі відбудуться і в Рівному! 🏟

Формат турніру:
Команди грають у двох групах за коловою системою в одне коло. Перші два місця з кожної групи виходять до Фіналу чотирьох, де й буде розіграно Кубок.

Попереду гарячі баскетбольні протистояння, нові емоції та боротьба за вихід у фінал.

Ми є Рівне!