Після яскравої гри проти чинного чемпіона — Дніпра, ми їдемо до Миколаєва з головною метою взяти реванш.
У першому колі Ніко-Баскет і Кривбас зуміли здобути непрості перемоги над нами, але тепер усе буде інакше. Команда зробила висновки, додала у взаєморозумінні, і готова показати, що БК “Рівне” стає сильнішим з кожним матчем.
Всі гравці у строю! Усі заряджені на боротьбу. Команда в чудовому настрої, атмосфера бойова, мотивація на максимумі.

📅 Субота, 15 листопада
🏀 БК “Рівне” 🆚 Ніко-Баскет
⏱️ 17:00
📍 СК “Надія” (м. Миколаїв)

📅 Неділя, 16 листопада
🏀 БК “Рівне” 🆚 Кривбас
⏱️ 14:00
📍 СК “Надія” (м. Миколаїв)
Попереду два принципові поєдинки, де кожен епізод матиме значення. Ми готові битися за свій клуб, за своїх уболівальників і за місто, яке завжди з нами.
Ми є Рівне!






