Третій тур Першої ліги — Рівне приймає суперників на домашньому паркеті

95

Вже сьогодні, 21 листопада, о 18:00 в залі НУВГП (м. Рівне) наша команда Рівне-ОСДЮСШОР проведе важливий домашній матч проти ІФНТУНГ-Академія Говерла.

Суперник приїжджає до Рівного у статусі одного з лідерів групи, маючи 4 перемоги в 5 іграх, тож на нас чекає справжнє баскетбольне протистояння.

А вже в неділю, 23 листопада, о 11:30 ми зіграємо ще один матч у рідних стінах, цього разу проти Ужгород – КЗ ДЮСШ, команди, яка йде без жодної поразки.

Тож запрошуємо вболівальників підтримати хлопців у цих важливих поєдинках! Разом створимо атмосферу, яку відчуває кожен гравець на майданчику.

Ми є Рівне!