БК «Рівне-ОСДЮСШОР» провів два матчі регулярного чемпіонату Першої ліги 21 та 23 листопада у Рівному. Рівняни впевнено перемогли суперників та закріпились на третьому місці у турнірній таблиці.
П’ятниця, 21 листопада
ІФНТУНГ-Академія Говерла — Рівне-ОСДЮСШОР 65:89 (18:25, 10:26, 21:20, 16:18)
Господарі взяли гру під свій контроль з першої чверті та показали жагу до перемоги, яку не змогли зупинити суперники. Лідером команди став Валентин Шептицький — 19 очок, 6 підбирань та 5 передач.
Неділя, 23 листопада
Ужгород-КЗ ДЮСШ — Рівне-ОСДЮСШОР 63:79 (9:23, 16:19, 15:24, 23:13)
У другому матчі рівняни знову продемонстрували характер та запалили паркет енергією. Шептицький і в цьому матчі проявив лідерські якості, завдяки чому потрапив до символічної збірної третього туру Першої ліги.
Рівне продовжує дарувати яскраві емоції і запалювати трибуни.
Ми є Рівне!






