БК «Рівне» щиро дякує начальнику Рівненської обласної військової адміністрації Олександру Ковалю, та голові Рівненської обласної ради Андрію Караушу за підтримку клубу в надскладний для нас період.
Ми високо цінуємо прийняте рішення щодо фінансової підтримки команди, яке дозволить нам продовжити виступи у Суперлізі цього сезону та забезпечить стабільність клубу. Це важливий і відповідальний крок, який дає можливість нашим спортсменам й надалі представляти Рівненщину на найвищому рівні.
Окрема подяка за стратегічне бачення та готовність закласти фінансування баскетболу й у бюджет наступного року. Це не просто допомога клубу, це внесок у розвиток дитячого спорту, підтримку ветеранів через адаптаційні програми, збереження багаторічних баскетбольних традицій та утвердження спортивного іміджу Рівненщини в Україні та світі.
Ваша підтримка це сигнал, що навіть у час великих викликів ми здатні зберігати та розвивати важливі для регіону спортивні проєкти. Дякуємо за довіру, партнерство та віру в нашу команду. Разом ми сильніші.
Ми є Рівне!






