Жіночий БК «Рівне» здобуває неймовірну перемогу над МОБІ-СДЮСШОР

90

Сьогодні, 11 грудня, у столичному СК «Авангард» (Київ) наша команда вирвала перемогу в наднапруженому матчі проти МОБІ-СДЮСШОР — 72:71.

Жіноча Вища ліга. Регулярний чемпіонат

МОБІ-СДЮСШОР — Рівне-ОСДЮСШОР — 71:72
(16–11, 22–22, 18–19, 15–20)

Наші лідерки матчу:
• Вікторія Шматова — 32 очки, 4 підбирання, 4 перехоплення, 3 передачі
• Ольга Боровець — 15 очок, 6 підбирань
• Ангеліна Григорук — 11 очок, 5 підбирань

Підтримайте команду вже завтра!

📅 12 грудня (п’ятниця)
🏀 Рівне-ОСДЮСШОР — БК ХАІ / Збірна Харківської області
⏱️ 12:00
📍 СК «Авангард», Київ

Ми є Рівне!