У Київ, на майданчику СК Авангард, відбулися вирішальні матчі сезону жіночої Вищої ліги.
Фінал
БК «Рівне-ОСДЮСШОР» — Франківськ-КНУВС — 52:66
У фінальному поєдинку наші дівчата боролися до останніх хвилин, але цього разу перемога дісталась суперницям. Водночас команда показала характер, самовіддачу і справжній бійцівський дух.
Цей сезон — ще один важливий крок вперед для БК «Рівне-ОСДЮСШОР». Срібні медалі — це результат великої роботи, дисципліни та розвитку команди.
Ми дякуємо команді та всім, хто підтримував нас протягом сезону. Цей шлях лише додає мотивації ставати сильнішими і повертатися ще більш голодними до перемог.
Попереду — нові виклики і нові цілі. І ми точно знаємо, за чим ідемо далі.
Разом рухаємось вперед!
Ми є Рівне!






