Підопічні Михайла Переверзія підвищилися в класі за спортивним принципом, ставши чемпіонами Вищої ліги. Для місцевого баскетболу – це історичне повернення. Хто долучився до команди, хто покинув клуб, та з ким ведуться перемовини? Дізнавалися журналісти Сфера – ТВ.
Все буде баскетбол!
Ми є Рівне!





