Вікторія Шматова, Максим Мочалов, Ольга Павлюк, та Софія Кириченко підтримали діток, та допомогли їм в новорічних естафетах. Тренери академії попіклувались про те щоб діткам було максимально весело, а президент БК “Рівне” Сергій Ліщук побажав маленьким баскетболістам й надалі йти за своєю баскетбольною мрією.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість грати в улюблену гру.
Все буде баскетбол!
Ми є Рівне!






