Після вчорашньої поразки рівнянки вийшли на гру більш мотивованими, та змогли здобути перемогу над киянками. Сама гра, як і вчора, вийшла доволі конкурентною, але цього разу гравчині БК “Рівне” не відпустили суперниць з перемогою. Маючи в своєму активі чотири перемоги при шести поразках, наші баскетболістки займають третє місце в турнірній таблиці жіночої Суперліги.

БК “Рівне” – Динамо-УДУ 81:68 (19:22, 23:13, 15:20, 24:13)
Анастасія Кучерьонок (22 очка + 5 пд), Владислава Кіба (15 оч + 2 пд), Людмила Спиридонова (14 оч + 16 пд)
Дякуємо Збройним Силам України за можливість грати в улюблену гру.
Все буде баскетбол!
Ми є Рівне!






