Жіночий БК “Рівне” реваншується та перемагає у другому матчі київське “Динамо-УДУ”

203

Після вчорашньої поразки рівнянки вийшли на гру більш мотивованими, та змогли здобути перемогу над киянками. Сама гра, як і вчора, вийшла доволі конкурентною, але цього разу гравчині БК “Рівне” не відпустили суперниць з перемогою. Маючи в своєму активі чотири перемоги при шести поразках, наші баскетболістки займають третє місце в турнірній таблиці жіночої Суперліги.

БК “Рівне” – Динамо-УДУ 81:68 (19:22, 23:13, 15:20, 24:13)

Анастасія Кучерьонок (22 очка + 5 пд), Владислава Кіба (15 оч + 2 пд), Людмила Спиридонова (14 оч + 16 пд)

Дякуємо Збройним Силам України за можливість грати в улюблену гру.

Все буде баскетбол!

Ми є Рівне!